تیتر خبرها
پادمیر
قرعه کشی خودرو

ساعت ثبت‌نام مرحله دوم قرعه‌کشی خودرو

امید قالیباف در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، مرحله دوم ثبت نام یکپارچه خودرو، روز شنبه 25 تیر از ساعت 17 به مدت سه روز آغاز می شود.

سخنگوی وزارت صمت اظهار داشت: ناظر قرعه کشی، «سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان» است که با مجری قرعه کشی برای شروع ثبت نام در تاریخ 25 تیر به توافق رسیده است و قرار است خودروسازان نیز آگهی عرضه خود را در پایگاه های اطلاع رسانی خود منتشر کنند.
قالیباف افزود: سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، مجری قرعه کشی را موظف به ارتقاء ضرایب ایمنی کرده و این شرکت تمام تاییدیه های لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است.
سخنگوی صمت گفت: نتایج قرعه کشی از زمان پایان مدت ثبت نام، حداکثر تا یک هفته، اعلام می شود و دلیل این زمان، تطبیق اطلاعات و داده های ثبت نام کنندگان با طرح جوانی جمعیت و کنترل واجد شرایط بودن است.
امید قالیباف افزود: شرایط ثبت نام در دومین مرحله تخصیص یکپارچه خودرو، همانند مرحله اول است و سهمیه خودروی طرح جوانی جمعیت نیز در این مرحله اعمال می شود.
وی در خاتمه گفت: بر فرایند ثبت نام، قرعه کشی و اعلام نتایج، علاوه بر سازمان حمایت سایر نهادهای نظارتی و حاکمیتی نظارت دارند.

مطلب پیشنهادی

میانکاله

چرا نباید پتروشیمی میانکاله ساخته شود؟

به گزارش خبرنگار محیط‌زیست خبرگزاری فارس، به‌ رغم مخالفت سازمان محیط‌زیست با ساخت مجتمع پتروشیمی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *