تیتر خبرها

معرفی ویژگی جدید مایکروسافت اج

ویژگی Microsoft Edge Drop اشتراک گذاری فایل و یادداشت را در بین دستگاه ها به ارمغان می آورد.

مایکروسافت چندین روش را امتحان کرده است تا مرورگر Edge خود را برای کاربران جذاب تر کند. چندین ویژگی جدید در حال حاضر در دست توسعه هستند که به زودی معرفی خواهند شد. یکی از این ویژگی های جدید Drop نام دارد.

این ویژگی برای اولین بار توسط Neowin کشف شد که مانند یک سرویس پیام رسان کار می کند، تنها با این تفاوت که پیام ها فقط برای خود شما ارسال می شوند. کاربران می توانند هر چیزی را ارسال کنند و به آن دسترسی داشته باشند، از متن، عکس  و … از اسکرین شات های ارائه شده، به نظر می رسد که در نوار کناری قرار گرفته است و احتمالاً از OneDrive برای ذخیره سازی استفاده می کند.

این ویژگی جدید برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها در دستگاه‌های مختلف بسیار راحت خواهد بود، مثلاً اگر مجبور باشند چیزی را به سرعت از دستگاه تلفن همراه خود به رایانه شخصی خود ارسال کنند یا بالعکس. با این حال، برای استفاده کامل از این ویژگی، کاربران احتمالاً نیاز به خرید یک برنامه ذخیره سازی OneDrive دارند.

این ویژگی در حال حاضر فقط برای برخی از شرکت کنندگان Microsoft Edge Insiders که آخرین نسخه مرورگر موجود در کانال Canary را اجرا می کنند در دسترس است.

مطلب پیشنهادی

چگونه روی گوشی سامسونگ دو واتس‌اپ نصب کنیم؟

واتس‌اپ محبوب‌ترین پیام‌رسان جهان است و اگرچه در ماه‌های اخیر قابلیت‌های زیادی به آن اضافه شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *