تیتر خبرها

واتساپ به زودی به قابلیت ویرایش پیام مجهز می شود

واتساپ قصد دارد به زودی قابلیت ویرایش پیام را در نسخه جدید در اختیار کاربران خود قرار دهد.

به گزارش سرویس تکنولوژی ، پیام رسان واتساپ تاکنون قابلیت‌های مختلفی را به پلتفرم خود اضافه کرده است تا بتواند تجربه کاربری را افزایش دهد. جدیدترین قابلیت این شبکه اجتماعی نیز ویرایش پیام است که احتمالاً در آپدیت های آینده می‌تواند مورد استفاده عموم قرار بگیرد.

با وجود کاربران بیشمار واتساپ در سراسر جهان، این پیام رسان ویژگی های کمتری را در اختیار آنها قرار داده است. در مقایسه با تلگرام که ویژگی ویرایش پیام را از مدت ها پیش مورد استفاده کاربرانش قرار داده بود، اکنون واتساپ تلاش دارد تا آن را به پلتفرم خود اضافه کند.

پس از قابلیت واکنش به پیام اکنون کاربران می توانند در نسخه جدید پیام هایشان را را ویرایش کنند. کار روی این قابلیت از پنج سال پیش آغاز شد و احتمالا به زودی منتشر می‌شود. طبق اسکرین شات منتشر شده از این قابلیت گزینه جدیدی در حال توسعه است که می‌توان از طریق آن پیام ها را ویرایش کرد. در حال حاضر این قابلیت در حال توسعه قرار دارد و ممکن است پیش از عرضه شاهد تغییراتی در نسخه نهایی باشیم. هنوز ویژگی های اصلی این قابلیت توسط واتساپ منتشر نشده است و ممکن است در آینده واتساپ این قابلیت را همراه با زمان محدود برای ویرایش ارائه کند.

مطلب پیشنهادی

چگونه روی گوشی سامسونگ دو واتس‌اپ نصب کنیم؟

واتس‌اپ محبوب‌ترین پیام‌رسان جهان است و اگرچه در ماه‌های اخیر قابلیت‌های زیادی به آن اضافه شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *