تیتر خبرها

کتاب ارز دیجیتالی چیست و چگونه می توان از طریق آن سرمایه گذاری کرد ؟

ارزهای مجازی و رمزپایه ( رمز ارز ) یا همان کریپتوکارنسی از جمله مباحث جدیدی هستند که طی چند سال اخیر در مبحث بازاریابی اینترنتی جایگاه بسیار مهمی به دست آورده اند . این ارزها هر دو در واقع زیر مجموعه ارزهای دیجیتالی هستند . این ارزها اخیرا نقش بسیار زیادی در تعاملات تجاری و اینترنتی دارند و حجم مبادلاتی که ارزهای دیجیتال در آن نقش دارند به مقدار چشم گیری زیاد بوده و این مقدار با سرعت بالایی در حال افزایش است . در این کتاب قصد داریم تا به معرفی این مبحث نوین و ترند بپردازیم .

در بُرشی از کتاب ” ارز دیجیتالی چیست و چگونه می توان از طریق آن سرمایه گذاری کرد ؟ ” می خوانیم “
از دیگر دلایلی که کاربران ( عمدتا کاربران غربی ) تمایل زیادی به استفاده از ارزهای رمزپایه دارند ، معاف بودن آن ها از مالیات است !

برخی از بانک ها در کشورهای مختلف از کاربران به ازای استفاده از خدمات بانکی و تراکنش های بزرگ مالیات می گیرند . اما از جایی که راهی برای ثبت رکوردهای مالی از طریق پرداخت ها و تراکنش های کریپتوکارنسی وجود ندارد ، هیچ کس نمی تواند متوجه شود که شما چه زمانی ، از چه جایی و به چه مقداری خرید یا فروش داشته اید .

اما این مسائل یک نکته منفی بزرگ را نیز شامل می شوند . آن هم مدت زمان طولانی برای تکمیل هر تراکنش است . چرا که پردازش تراکنش ها باید از طریق هزاران و شاید میلیون ها سیستم مجزا انجام شود و همین مسئله به افزایش زمان یک پرداخت در این سیستم منجر می شود.

ويسنده / مترجم : مهران منصوری فر

زبان کتاب : فارسی

حجم کتاب : 684 کیلوبایت

نوع فايل : pdf

تعداد صفحه : 19

مطلب پیشنهادی

کتاب فرکانس افکار انسان

کتاب فرکانس افکار انسان نوشته‌ی هادی آقاجانلو، به بررسی فرکانسی که ما به جهان می‌فرستیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *